109 річниця з Дня народження Т. Г. Шевченка

Сьогодні, 9 березня, минає 209 років з Дня народження видатного українського митця Тараса Шевченка. Великий Кобзар є символом боротьби за свободу і протистояння російській експансії.

До річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка учні ДНЗ “Погірцівське ВПУ” під керівництвом викладача української мови і літератури Кагуй Світлани Михайлівни згадали найцікавіші хроніки з життя видатного українського генія, зачитували  його твори, прослухали пісню у виконанні учня 31-МН Ткачика Ростислава “Думи мої, думи мої”.

Світлий образ Великого Кобзаря -безсмертний, як і сам народ, що породив його. Образ Шевченка переживає трансформацію разом з нашою історією – від вусаня у кожусі і прогресивного творця та активіста до мужнього і безстрашного воїна. Його слова також воюють та надихають українців і в тилу, і на передовій.

https://fb.watch/jeBmcNgthD/

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x