Навчально-виховний процес

Військово-патріотична гра”Сокіл”(“Джура”)

В ДНЗ “Погірцівське ВПУ” відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл”(“Джура”). Гра розкрила в учнів всі найкращі якості-дружба, наполегливість, волю до перемоги і патріотизм до нашої держави.

Перемогу здобула збірна команда груп других курсів рій”Соколи”. Вітаємо переможців!

Змагання з футболу

В ДНЗ “Погірцівське ВПУ” відбулись змагання з футболу серед навчальних груп І-ІІ курсів. В запеклій, але дружній спортивній атмосфері, команди завзято боролися за перемогу у кожному матчі.

Результати змагань:

1 місце – команда групи 11-МН;

2 місце – команда групи 21-МН;

3 місце – команда групи 11-АК.

Вітаємо переможців.

          Територіальний конкурс військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

11 травня 2023 р. на базі Бориславського професійного ліцею відбувся територіальний конкурс військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”), де наші учні достойно представили наше училище. Вітаємо учасників, ви молодці, так тримати!

 

 

  Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

В ДНЗ “Погірцівське ВПУ” 27 квітня 2023 р. було проведено  внутрішньоучилищний конкурс дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на основі традицій українського козацтва, спортивно-оздоровчої роботи.

Перемогу здобув рій “Гайдамаки” групи 11-АК. Вітаємо переможців і готуємось до територіального конкурсу.

 

Змагання з волейболу

 В ДНЗ “Погірцівське ВПУ” закінчилась першість училища з волейболу.
Змагання пройшли у дружній спортивній атмосфері, кожна команда завзято боролися за перемогу у кожному матчі.
Переможцями у першості з волейболу 2022-2023 н.р. стала команда групи 21 ШС.
Вітаємо!

Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни

20 лютого 2023 р. в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні. В цей день у Києві на Майдані Незалежності у 2014 році загинуло найбільше активістів Революції Гідності.​​​​​​​ Минуло 9 років з тих днів. Вони назавжди залишаться гордістю і прикладом для майбутніх поколінь, які пам’ятатимуть про їхні подвиги.

“Для нас, особливо під час війни, важливо не забувати з чого все починалося. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу”. Ціна свободи і гідності висока, але свою незламність український народ демонструє всьому світу до сьогодні.

Учні Погірцівського ВПУ  вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв.

Честь і шана живим борцям за самостійність, волю і незалежність України!

День захисників і захисниць України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників і захисниць України.

12 жовтня 2021 р. в бібліотеці ДНЗ “Погірцівськуе ВПУ” відбувся захід присвячений Дню Захисників і захисниць України. Бібліотекар Ваврущак М.С. і вихователь Юрчишин О.Я. підготували виставку, де були представлені видання (фотоматеріали, художня література, документальні твори), які висвітлюють історію козацтва, традиції та звичаї Запорізької Січі, захисників України, які і сьогодні віддають свої життя за цілісність та неподільність нашої дерджави.

                  Виховна година-реквієм на тему: «Бабин Яр: без права на забуття»

06 жовтня в ДНЗ “Погірцівське ВПУ” була проведена виховна година-реквієм на тему: «Бабин Яр: без права на забуття». Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. 80-річчя трагедії Бабиного Яру це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

Вшанування пам’яті жертв трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі завершилось хвилиною мовчання.

                                   Відзначення 150-річчя від дня народження Василя Стефаника

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, майстра соціально-психологічної прози, новеліста, Василя Семеновича Стефаника.

Викладач української мови і літератури Кагуй С.М. ознайомила учнів з життєвим і творчим шляхом Василя Стефаника, учні мали можливість познайомитися з шедеврами талановитого прозаїка, новелами, які увійшли до збірки Перлини української класики, а також переглянули фільм Леоніда Осики “Камінний хрест”.

                                Проведення Шевченківських днів в ДНЗ “Погірцівське ВПУ”

Любітеся, брати мої, Украйну любіте, і за неї, безталанну, Господа моліте.

Поєтична творчість Тараса Григоровича Шевченка настількі велична та безмежна, що надихає своєю щирістю та відкритістю не одне покоління людей.Геніальний поет, художник, мислитель Тарас Шевченко для нас є символом відчуття приналежності до України, символом надії та розуміння того, що правда завжди перемагає. Без нього Україна не була б такою, якою вона є сьогодні”.

Бібліотекарем Ваврущак М.С. була проведена виставка творчості Т.Г.Шевченка, яку відвідали учні училища. Керівник гуртка Ревура М.М. провела літературне читання на тему “Шевченко – душа українського народу» під час якого, ознайомили учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря.

                            Проведення вебінару з підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Вебінар – це сучасно, доступно, просто, зручно. Це взаємодія між учасниками, яка відбувається за допомогою web – технологій в режимі реального часу. Педагогічні працівники ДНЗ ” Погірцівське ВПУ” вдячні методистам НМЦ ПТО у Львівській області за проведені вебінари, які дають можливість зростати професійно.

                                     Засідання методичних комісій “Загальноосвітні предмети” і “Спецдисципліни”. Обмін досвідом.