Дистанційне навчання

У ДНЗ “Погірцівське вище професійне училище”  з 09.11.2021 р. відновленно навчання в звичному режимі.

 

У ДНЗ “Погірцівське вище професійне училище “ призупинено освітній процес із 25.10.2021 до 08.11.2021 року. У закладі організовується освітній процес (навчальні заняття, консультації тощо) з використанням технологій дистанційного навчання.

Відповідно до листа МОН № 1/9-558 від 21 жовтня 2021 року Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням респіраторної хвороби СОVID-19, з метою зменшення соціальних контактів та стримання розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 Міністерство освіти і науки України рекомендує запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 25 жовтня по 08 листопада 2021 року, внісши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Дистанційне навчання вДНЗ “Погірцівське ВПУ” здійснюється на платформі Google Classroom.

Це безкоштовна інтерактивна платформа від Google, яка дає змогу спілкуватися учням та вчителям у “віртуальних авдиторіях”. Google Classrom доступний для усіх власників облікового запису Google.

Де знайти додаток Google Glassroom?

Знайти Google Classroom досить просто – відкрийте браузер Google Chrome і далі перегляньте додатки Google.

Для цього потрібно відкрити нову сторінку в браузері та натиснути на іконку додатків Google у верхньому лівому куті, поряд із зображенням облікового запису.

Після відкриття ви потрапите в Google Classroom де можна почати створювати власний курс, або ж ви побачите тут перелік курсів, до яких ви отримали доступ раніше.

Дистанційне навчання для професії:

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів.

Дистанційне навчання для професії:

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва