Конкурси фахової майстерності

 

 

Конкурс з фахової майстерності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Львівської ОДА, наказ №03-01/01-246 выд 08.05.2023 р. та наказу по училищі №26 від 15.05.2023 р., в навчальному закладі проведено І етап обласного конкурсу професійної майстерності серед учнів випусників з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Конкурс проходив в два етапи:

І-етап теоретична частина – виконання тестових і описових завдань;

ІІ-етап практичні завдання – проведення теплового зазору в газорозподільчому механізмі двигуна; щоденне технічне обслуговування автомобіля.

В конкурсі взяли участь учні групи 31-ШС, 1-ШС.

За підсумками двох етапів журі визначили переможцем конкурсу Голойду Руслана, учня групи 31-ШС, який прийматиме участь в ІІ етапі конкурсу «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі Вищого професійного училища №29 м. Львова. Успіхів Руслане!

Конкурс з фахової майстерності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “Слюсар з ремонту с/г машин та устатковання”

У рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно- технічної) освіти у ДНЗ “Погірцівське ВПУ” розпочався конкурс з фахової майстерності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”. У конкурсі взяли участь учні 2-3 курсів. Складався конкурс з двох етапів: І – теоретичний, виконання тестових і описових завдань, ІІ- практична частина – технічне обслуговування автомобіля. За підсумками двох етапів журі визначили переможців конкурсу Сеника Ростислава група 21-ШС, і Гардаш Ігоря – 21-МН, які набрали найбільшу кількість балів.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу та бажаємо майбутнім слюсарям подальших успіхів в оволодінні цією цікавою та дуже важливою на сьогоднішній день професією!!!

Конкурс фахової майстерності з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

З метою вдосконалення професійної майстерності, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 19 березня 2019 р. в Погірцівському ВПУ серед учнів других-третіх курсів проведено конкурс фахової майстерності ” Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” . Конкурс складався з 2 етапів: професійно-теоретичного та професійно-практичного.

– І етап-теоретичний, складався з виконання тестових і описових завдань на персональному ком’ютері.

– ІІ-етап – практичний , полягав в в перевірці навичок і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН-3-35.

В трійку сильніших ввійшли учні групи 31-МН -Липа Олег, група 21-МН – Копко Василь, група 31-МН – Гап’як Сергій. За підсумками двох етапів журі визначили переможця конкурсу Липа Олег група 31-МН, який прийматиме участь у Всеукраїнському конкурсі на базі Червоненського ВПУ.

Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

20 лютого 2019 р. у ДНЗ «Погірцівське ВПУ» проведено конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Конкурс проводився згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів.

Складався конкурс з 2 етапів: професійно-теоретичного та професійно-практичного.

І етап –теоретичний (тестові і описові завдання, максимальна кількість балів -100).Учасникам пропонувалися завдання у вигляді тестів на ПЕОМ та описового завдання з ремонту, технічного обслуговування, регулювання певного агрегату автомобіля.

ІІ етап – практична частина проводився 21 лютого 2019р.

Завдання полягало в регулюванні теплового зазору в газорозподільному механізмі двигуна відповідної марки (максимальна кількість балів -100) та технічному обслуговуванні автомобіля (максимальна кількість балів -100).

За підсумками двох етапів журі визначили переможцем конкурсу Іванчака Віктора, учня гр. 1-АК, який набрав найбільшу кількість балів-237.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу та бажаємо майбутнім слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів подальших успіхів в оволодінні цією цікавою та дуже важливою на сьогоднішній день професією!!!

Форум професійної освіти-2019

18 квітня 2019 р. у м. Львові у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» відбувся Форум професійної освіти-2019 в якому прийняли участь заклади професійно-технічної освіти Львівщини. Серед них і ДНЗ “Погірцівське вище професійне училище”.

Форум передбачав дискусійні панелі, на яких презентували свої професії, продукцію, вміння та роботу загалом. Під час огляду стендів нашого закладу кожен міг ознайомитися з навчально-практичною базою й побачити на чому навчаються та як навчаються учні ДНЗ “Погірцівське ВПУ”. Увазі присутніх було запропоновано ряд майстер-класів, які проводили учні нашого училища та майстри виробничого навчання, були представлені експозиції з професій: тракторст-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар з ремонту с/г виробництва і устаткування. Учні продемонстрували учасникам форуму свою майстерність і професіоналізм, крім того всі бажаючі отримали рекламні матеріали про заклад.

Проведення форуму сприяє профорієнтаційній роботі серед випускників шкіл, встановленню контактів, збагаченню досвідом і допоможе учнівській молоді пізнати основні ази робітничих професій, наочно оцінити важливість їх на ринку праці і стати конкурентоспроможним кваліфікованим робітником. Зустріч залишила по собі лише приємні враження та позитивні емоції.

                                ІІ-етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

Учень ДНЗ «Погірцівське ВПУ» Липа Олег взяв участь у ІІ-етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» який відбувся 3 квітня 2019 року на базі ДПТНЗ «Червоненське ВПУ» і здобув ІІ-місце . В даному конкурсі брали участь учні 10-х навчальних закладів Львівської області. Конкурсанти показали високий рівень підготовки на різних етапах конкурсу: регулювання плуга, оранка, виконання тестових завдань на ПК та презентація «Я і моє училище» .

Усі учасники отримали дипломи та призи за участь, а переможці цінні подарунки від ДПТНЗ «Червоненське ВПУ» та обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

 

 

       Обласний конкурс професійної майстерності “Тракторист- машиніст с/г виробництва”

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Львівської ОДА «Про проведення обласного конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та з метою вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників

  • 15 березня 2018р. в навчальному закладі проведено конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» ( наказ по училищі № 43 від 26.02.2018р.)
  • Майстри в/н виконували тестові та практичне завдання ( технічне обслуговування трактора).
  • За підсумками журі визначили переможцем конкурсу майстра в/н Максимова Івана Михайловича, який прийматиме участь у обласному конкурсі 29 березня 2018р. на базі Меденицького професійного ліцею.