Тижень безпеки дорожнього руху

З метою підвищення безпеки учнів в рамках проекту Безпечна країна” в Погірцівському ВПУ 17 травня 2023 року був проведений викладачем ПДР Прус Я.М. єдиний урок за темою “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану” у групах 11-ШС, 11-МН.

Безпека дорожнього руху займає чільне місце в організації освітнього процесу, адже наш навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за професіями «Водій автотранспортних засобів» та «Тракторист-машиніст сільського виробництва», тому значну частину заходів було присвячено безпеці дорожнього руху саме водія.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x