Ми можемо!!! # Флешмоб ДБІ 2022#

Саме таке гасло мав Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету, під час якого реєструвався рекорд України щодо виконання цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Питання безпеки в мережі Інтернет є досить важливим питанням сьогодення. І саме ми, свідомі педагоги, батьки, маємо говорити про безпеку в мережі Інтернет. Викладачі Погірцівського училища також долучилися до флешмобу.

Дякуємо організаторам флешмобу за цікаві ресурси Google Jamboard, Google Classroom.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x