Засідання творчої групи

8 грудня 2023р. у приміщенні конференцзали НМЦ ПТО у Львівській області відбулося засідання творчої групи щодо розробки проєкту державного стандарту з професії 8331 “Майстер – налагоджувальник з технічного обслуговування машинно- тракторного парку”.

Учасники творчої групи: Хміль Л.І.- методист НМЦ ПТО у Львівській області;

Брийовський В.В.- директор ДНЗ”Погірцівське ВПУ “;

Витвицький С.О.-заступник директора з НВР Міжрегіонального ВПУ АТБ;

Хім’як І.М.- методист ДНЗ “Погірцівське ВПУ”;

Гардаш Б.С.- викладач професійно- теоретичної підготовки ДНЗ “Погірцівське ВПУ”;

Тухлій В.Б.- викладач професійно-теоретичної підготовки Міжрегіонального ВПУ АТБ.

Основну увагу звертали на комунікативну спрямованість завдань. На засіданні панувала творча, доброзичлива атмосфера.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x