День пам’яті жертв Голодомору

В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками –
жертвами Голодомору 1932-33 років. Цього року 88 роковини цих трагічних подій припали на 27 листопада. В ДНЗ “Погірцівське ВПУ” відбулася виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору “Горить свіча, а може то душа”, учні переглянули документальний фільм “День пам’яті жертв голодомору”

Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.

Наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити
все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду.

Запалимо свічку Пом’янемо… Нехай почують небеса…

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x