Обласний семінар на тему: “Узагальнення досвіду роботи педагогічних працівників”

Відповідно до плану роботи Навчально- методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області 29 лютого 2024 р. на базі ДНЗ “Погірцівське ВПУ” відбувся обласний семінар на тему: “Узагальнення досвіду роботи педагогічних працівників”.

Згідно плану роботи на семінарі розглянуті наступні питання:

– Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі використання інноваційних технологій.

– Розробка електронних підручників”- викладачі Гардаш Б.С., Пелех О.Б.;

– Розробка державного освітнього стандарту з професії 8331″Майстер -налагоджувальник машинно- тракторного парку “- члени творчої групи Брийовський В В., Гамкало Л.С., Хім’як І.М., Гардаш Б.С.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x