ДНЗ “Погірцівське ВПУ”запрошує на навчання на 2024-2025 навчальний рік!

Запрошуємо випускників 9 та 11 класів, які бажають здобути робітничу професію, на навчання в Погірцівське ВПУ. Вступ без сертифікату ЗНО, навчання за кошти державного бюджету, можливість отримувати щомісяця стипендію, проживання в гуртожитку – безкоштовно.

Цього року заяви на вступ можна подати як у паперовому так і у електронному вигляді через єдину державну базу з питань освіти. 

Подати електронну заявку на вступ до училища – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtF-3UUor5ecOGGt1O2QBxrq075K7MebXG_HJSeMAbNIoLxQ/viewform

Вступники подають заяву про вступ до ДНЗ «Погірцівське ВПУ» , вказуючи обрану професію , форму здобуття освіти, місце проживання, у:

– паперовій формі (особисто);

– електронній формі (через електронний кабінет).

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

-документ про освіту;

-копію документа, що підтверджує громадянство України.

-копія індифікаційного номера;

-довідка з місця проживання (про склад сім’ї);

-медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;

–  6 фотокарток розміром 3 х 4 см;

 -копії документів, що дають право на пільги до вступу в заклад професійної (професійно-технічної) освіти (за наявності;

-копія профілактичних щеплень;

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн та розглядається приймальною комісією ДНЗ «Погірцівське ВПУ» .

Переглянути відео про наш навчальний заклад. https://m.youtube.com/watch?v=pKF2tkaI9K0 – запрошуємо на навчання.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x