Всеукраїнський тиждень професійної ( професійно-технічної) освіти

Всеукраїнський тиждень професійної ( професійно-технічної) освіти триває.
Згідно плану роботи ДНЗ “Погірцівське ВПУ” 25.11.2021року проведено навчально- пізнавальну екскурсію в базові агрофірми ТзОВ “Захід-Агро МХП” і ТзОВ “ВЕСТ АГРО ГРУП”.
Учні закладу разом з учнями Погірцівської ЗСШ І-ІІІ ст.мали змогу ознайомитися з господарствами та їх сучасними виробничими процесами на машино-тракторному дворі, з новітньою сучасною технікою , на якій учні ВПУ будуть працювати на виробничій практиці. Для учнів – випускників відкриті двері для майбутнього працевлаштування.
Дякуємо за співпрацю і цікаву екскурсію керівникам Богдану Скабарі та Віталію Брийовському.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений […]

Вітаємо рій “Гайдамаки” ДНЗ “Погірцівське ВПУ” з успішним виступом на територіальних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(“Джура”), які відбулися 21 травня 2024 р. на базі Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесл.

 День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x